تبلیغات
پسران آبی

  امکانات      

  نویسنده       
     نظر سنجی   
     نظر سنجی   
نتیجه بازی استقلال با التعاون عربستان
  صفحات آبیته       
    ثبت هواداران استقلال       

با کلیک بر روی عکس زیر خود را به عنوان هوادار در تیم محبوب استقلال ثبت نمایید

    لینكهای استقلالی       
   آمار بازدیدکنندگان
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

سه شنبه 5 خرداد 1394
نیمکت استقلال

انتخاب سرمربی برای فصل بعد استقلال مهمترین بحث این روزهای استقلال است .

در این گزارش به گزینه های سرمربیگری احتمالی استقلال در فصل آینده می پردازیم .

علی منصوریان : شماره 10 محبوب آبی ها امسال با تیم نفت سال خوبی را سپری کرد . هرچند قهرمان لیگ نشدند اما قهرمانی لیگ شایسته منصوریان و تیم نفت بود . علی منصور مربی با دانش و مشورت پذیری هست که فوتبال رو علمی و به روز دنبال می کند . البته بعضی ها معتقدند هدایت استقلال برای منصوریان هنوز زود است .

zbo3_01029751.jpg

مهدی پاشازاده : در چند سال گذشته هدایت تیم های لیگ دسته اول رو بر عهده داشته و در این فصل قرار بود دستیار قلعه نویی شود . پاشازاده از مدیریت خوبی برخوردار است . فاکتوری که یکی از نیازهای اصلی یک مربی هست .

7uvg_01029753.jpg

فرهاد مجیدی : شماره 7 محبوب هواداران سابقه مربیگری ندارد اما در میان هواداران از محبوبیت بالایی برخوردار است . همین محبوبیت بالا می تواند عاملی باشد برای نزدیک شدن فرهاد به نیمکت استقلال .

8pf_100938293783.jpg

امیر قلعه نویی : هنوز هم پر افتخار ترین سرمربی لیگ برتر هست . اما دو فصل ناموفق رو با استقلال پشت سر گذاشت . اما هنوز هم خودش رو گزینه سرمربیگری برای فصل بعد میداند . اما مسئله ای که هست نارضایتی هواداران از نتایج تیم و قلعه نویی هست که ممکن است در فصل بعد برای امیر قلعه نویی مشکل ساز شود .

q2b9_5551_orig.jpg

پرویز مظلومی : پرویز سوبله چوبله دو سال سرمربی استقلال بود و به مقام های دوم و سوم در لیگ رسید و قهرمان جام حذفی شد و البته مهمتر از همه در برابر پرسپولیس چهار برد متوالی بدست آورد . خودش هم ابراز تمایل کرده است برای بازگشت به استقلال .

                                                     

dy37_img_3601_20(3).jpg

دراگان اسکوچیچ : در دو فصل در تیم های ملوان و فولاد رتبه های هفتم و پنجم را بدست آورد . مخصوصا در این فصلی که گذشت با توجه به تیم نصفه و نیمه فولاد واقعا شاهکار کرد . البته یکسال دیگر با فولاد قرار دارد . اسکوچیچ مربی با دانش هست و از بار علمی بالایی برخوردار است .

 

// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);