تبلیغات
پسران آبی

  امکانات      

  نویسنده       
     نظر سنجی   
     نظر سنجی   
نتیجه بازی استقلال با التعاون عربستان
  صفحات آبیته       
    ثبت هواداران استقلال       

با کلیک بر روی عکس زیر خود را به عنوان هوادار در تیم محبوب استقلال ثبت نمایید

    لینكهای استقلالی       
   آمار بازدیدکنندگان
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

یکشنبه 29 تیر 1393
استقلال مدل 93

استقلال مدل 93 بالاخره بسته شد . به نظر خیلی از هواداران تیم امسال از تیم پارسال هم بهتر هست ، چون در تیم پارسال فقط بازیکنان باتجربه داشتیم که همین امر میانگین سن تیم رو بالا برده بود . اما امسال در کنار بازیکنان باتجربه ای مانند حنیف ، امیر حسین صادقی ، خسرو حیدری ، آندو ، برهانی و ... بازیکنان جوانی مانند فخرالدینی ، ابراهیمی ، خرسندنیا ، شهباززاده و ... اضافه شده اند که در کنار هم تیمی متشکل از بازیکنان تجربه و با استعداد و با نیروی جوانی  را ساخته اند .

مشکل دیگر تیم فصل قبل نداشتن پلی میکر یا همان هافبک بازی ساز بود . اما امسال با در اختیار داشتن کرار جاسم ، کریمیان و جمشیدیان به نظر مشکل پلی میکر تیم حل شده باشد . البته در کنار این بازیکنان ، بازیکن جوانی به نام خرسندنیا را هم داریم که از تیم پدیده به استقلال آمده . خرسندنیا 24 ساله و در پست هافبک بازی ساز بازی می کند .

اما مطمئنا مهم ترین اتفاق این فصل استقلال از دست دادن شماره یک تیم یعنی مهدی رحمتی بود . رحمتی بعد از سه سال محافظت از دروازه استقلال محبوبیت خاصی هم در بین هواداران پیدا کرده بود ، محبوبیتی که با محبوبیت وحید طالبلو برابری می کرد . و هیچ کس فکر نمی کرد رحمتی که کاپیتان استقلال هم بود از تیم جدا شود . اما سرانجام بعد از شایعات بسیار از استقلال جدا شد و به تیم تازه صعود کرده پیکان پیوست .

بعد از جدایی رحمتی مسئولان استقلال هم محسن فروزان و آلبرت داسیلوای برزیلی را به خدمت گرفتند تا استقلال بعد از رحمتی در نقطه حساس دروازه بانی مشکلی نداشته باشد .

اما شاید استقلال خرید دیگری هم داشته باشد . کریم انصاری فرد ، که البته در یکی دو روز گذشته افشارزاده و نظری جویباری از منتفی شدن احتمالی او در تیم سخن گفتند . اما در عین حال بعید هم نیست تا فردا که مهلت نقل و انتقالات به پایان می رسد کریم انصاری فرد به استقلال بپیوندد . چون قبلا هم از این تصمیمات عجیب از انصاری فرد دیده بودیم . دو فصل قبل در حال که آمدنش به استقلال قطعی بود به یکباره پس از دیدار با رویانیان به پرسپولیس پیوست .

به امید قهرمانی استقلال در لیگ و جام حذفی 

// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);