تبلیغات
پسران آبی

  امکانات      

  نویسنده       
     نظر سنجی   
     نظر سنجی   
نتیجه بازی استقلال با التعاون عربستان
  صفحات آبیته       
    ثبت هواداران استقلال       

با کلیک بر روی عکس زیر خود را به عنوان هوادار در تیم محبوب استقلال ثبت نمایید

    لینكهای استقلالی       
   آمار بازدیدکنندگان
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

سه شنبه 17 تیر 1393
رفیعی: پوشیدن پیراهن حجازی هنر نیست

 امیر رفیعی، مدیر سابق سایت ناصر حجازی که امسال نیز همچون سال‌های گذشته در استقلال حضور دارد، پیرامون حرفهای رحمتی گفت: «من در زمانی که مدیر مسئول سایت شخصی و رسمی ناصر حجازی بودم , افکار و عقاید خودم را داشتم و اهالی فوتبال از مواضع سایت در زمان مدیریت من آگاه هستند و این در حالی بود که در مجموعه استقلال فعالیت می کردم . امروز که فتح اله زاده دیگر در استقلال نیست، اگر امیر قلعه نویی فردی کینه ای و انتقام جو بر حسب صحبت‌های رحمتی بود و علاقه به حجازی را جرم می دانست، بی تردید از افشارزاده که شناخت چندانی از من نداشت درخواست می‌کرد تا من که دوست و مدیر سایت حجازی بودم و حتی فیلم ایشان را ساخته ام دیگر دراستقلال نباشم اما این اتفاق نیفتاد تا امروز در باشگاه فعالیت کنم. ضمن آنکه در دیدار کوتاهی که چندی قبل بطور اتفاقی در باشگاه میان ما بوجود آمد نهایت احترام برقرار بود و ایشان حتی کلامی از مواضع سایت ناصر حجازی صحبت نکردند.

برایم نه بعنوان یک مسوول در استقلال که بعنوان یک هوادار و دوستدار ناصر حجازی در ارتباط با رحمتی جای سوال است چرا ایشان که مدعی است اینچنین ناصر حجازی را دوست دارد، سال 86 بخاطر پیشنهاد بهتر مس کرمان، حجازی را رها کرد تا فرصت شاگردی ایشان را از دست بدهد؟ چرا رحمتی پس از فینال جام حذفی که پیراهن حجازی را با بازتولید من بر تن کرد، دیگر نام ناصر حجازی را حتی در جشن قهرمانی لیگ 91-92 بر زبان نیاورد تا زمانی که بحث تیم ملی و جدایی وی از استقلال مطرح شد؟ رحمتی که اینچنین به حجازی علاقه مند است، چرا سال گذشته به مراسم رسمی افتتاح سایت حجازی که دعوت بود نیامد؟ مراسمی که مدیرعامل وقت و آندرانیک تیموریان نیز حضور داشتند. مگر آندویی که هم در مراسم حضور یافت و هم بعدتر بخاطر تولد حجازی بر مزارش حاضر شد، مورد بازخواست قرار گرفت؟ مگر نه اینکه آندو در استقلال حضور داشت و امسال نیز باشگاه برای حفظ وی نهایت تلاش خود را دارد؟

رفیعی در خاتمه گفت: اگر فردی ناصر حجازی را دوست دارد، پوشیدن پیراهن او هنر نیست. عمل کردن به عقاید ایشان که صداقت و پایبندی به حرف و تعهد است اهمیت دارد.

// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);