تبلیغات
پسران آبی

  امکانات      

  نویسنده       
     نظر سنجی   
     نظر سنجی   
نتیجه بازی استقلال با التعاون عربستان
  صفحات آبیته       
    ثبت هواداران استقلال       

با کلیک بر روی عکس زیر خود را به عنوان هوادار در تیم محبوب استقلال ثبت نمایید

    لینكهای استقلالی       
   آمار بازدیدکنندگان
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

یکشنبه 4 خرداد 1393
نقل و انتقالات
 به گزارش خبرگزاری فارس ، با مشخص شدن اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال و برگزاری چندین جلسه در مورد بودجه این تیم برای فصل نقل و انتقالات مسئولان این باشگاه مذاکرات با بازیکنان مد نظر امیر قلعه‌نویی را آغاز کرده اند.

سرمربی تیم استقلال که امسال خروجی‌های زیادی را برای تیمش در نظر گرفته به خوبی می‌داند که تنها می‌تواند 6 بازیکن لیگ برتری جذب کند و اگر همه بازیکنانی که با تاکتیک های تیمش اش نمی‌خورند را در فهرست مازاد قرار دهد دچار مشکل خواهد شد.

قلعه‌نویی مثل سالهای گذشته فهرست بازیکنان مورد نیاز خود را به باشگاه ارائه کرده «هر چند گفته می‌شود او در جلسه هیات مدیره این کار را انجام می دهد» و در این فهرست بیش از 10 بازیکن حضور دارد که البته روی 6 نفر از آنها اولویت بندی شده است.

بختیار رحمانی اولین بازیکنی است که مد نظر سرمربی استقلال است. مسئولان تیم پرطرفدار پایتخت با مدیر برنامه‌های این بازیکن ملاقات کرده و مذاکراتی انجام داده‌اند اما هنوز همه چیز مشخص نیست.

اسماعیل شریفات نیز دیگر بازیکن مد نظر قلعه‌نویی است که تا روز گذشته موفق نشدند با این بازیکن صحبت کنند اما ظاهرا شریفات در ساعات پایانی شب گذشته گفت‌گویی کوتاه را با مسئولان این باشگاه انجام داده است. از سوی دیگر قلعه‌نویی خواستار جذب آرش افشین شده و از مسئولان این استقلال خواسته تا شرایط این بازیکن را بررسی کنند.

از علی حمودی به عنوان جدی ترین گزینه بازگشت به استقلال هم یاد می‌شود. این بازیکن با حضور ووریا غفوری  در سپاهان به استقلال نزدیک شده و در صورت توافق با باشگاه سپاهان راهی استقلال خواهد شد.دیگر بازیکن سپاهان که مد نظر استقلال است هادی عقیلی است که مثل سالیان گذشته صحبت‌هایی سربسته با استقلالی‌ها انجام داده ولی از مسئولان این باشگاه فرصت خواسته تا به زودی پاسخ خود را ارائه کند.

استقلالی‌ها البته به دنبال دروازه‌بان هم هستند و قلعه‌نویی از مسئولان این باشگاه خواسته تا شرایط تمدید قرارداد سید حسین حسینی را فراهم کنند ولی اگر او راهی یک تیم نظامی شد مقدمات حضور یک گلر زیر 23 سال را فراهم کنند. البته استقلالی‌ها مذاکراتی با محسن فروزان و وحید طالب‌لو انجام داده اند که ظاهرا شرایط دروازه بان فصل گذشته گسترش فولاد با استقلالی‌ها در یک راستا نبود.

مسئولان باشگاه استقلال البته به دنبال چند بازیکن خارجی هم هستند و قرار است در این راستا نیز اقداماتی را انجام دهند.

در خط حمله تیمش به آرش برهانی و محمد قاضی اعلام نیاز کرده که برهانی آمادگی خود را برای تمدید قرارداد به مسئولان این باشگاه اعلام کرد ولی در توافق با مسئولان این باشگاه اعلام کرد بعد از بازگشت از سفر قرارداد خود را رسمی خواهد کرد.همچنین قاضی و عمران زاده اعلام کرده‌اند تا در صورت دریافت مطالبات فصل گذشته خود قرارداد خود را تمدید خواهند کرد.

ظاهرا سرمربی تیم استقلال تغییرات گسترده‌ای را در کادر فنی خود اعمال خواهد کرد و وی به مسئولان باشگاه اعلام کرده در تیم فنی خود برای فصل آینده نفرات جدید اضافه‌ خواهند شد. به نظر می‌رسد جدایی ستار همدانی، حمید بابازاده و ایمان عالمی از استقلال قطعی باشد و قلعه‌نویی یک مربی تمرین دهنده خارجی و یک دستار ایرانی را به کادر فنی اش اضافه کند.

// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);