تبلیغات
پسران آبی

  امکانات      

  نویسنده       
     نظر سنجی   
     نظر سنجی   
نتیجه بازی استقلال با التعاون عربستان
  صفحات آبیته       
    ثبت هواداران استقلال       

با کلیک بر روی عکس زیر خود را به عنوان هوادار در تیم محبوب استقلال ثبت نمایید

    لینكهای استقلالی       
   آمار بازدیدکنندگان
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393
رحمانی: اگر در اروپا بازی نکنم، به استقلال می‌روم
بختیار رحمانی، هافبک تیم ملی ایران که در اردوی تیم ملی در اتریش قرار دارد، گفتگوی تفصیلی با نسیم انجام داده که متن این گفتگو به شرح زیر است:

از میان ملی پوشان تیم ملی 5 نفر باید خط بخورند این مسئله رقابت در تمرینات را بالا برده است ؟

رقابت وحشتناکی در تمرینات تیم ملی در جریان است و همه بازیکنان با انگیزه بالا سعی می کنند توانای خود را به کی روش نشان بدهند . ما می دانیم همه چیز دست کی روش است و فقط باید با عملکرد خوب مسافر جام جهانی شویم .

بختیار رحمانی به حضور در لیست نهایی تیم ملی امیدوار است ؟

اصلا به خط خوردن از تیم ملی فکر نمی کنم و ان شاالله بختیار رحمانی مسافر جام جهانی است .

این روزها صحبت های زیادی در خصوص تیم آینده تو به گوش می رسد ، بالاخره قصد داری فصل بعد در اروپا بازی می کنی یا در ایران خواهی ماند ؟

همانطور که قبلا گفته بودم دوست دارم فصل بعد در اروپا بازی کنم و مطمئنا حضور در جام جهانی و بازی کردن در این رویداد بزرگ در حضورم در اروپا تاثیر مثبت خواهد داشت .من آدم درغگویی نیستم و می توانستم قبل از جام جهانی از طریق مدیر برنامه هایم با تیمی در اروپا قرارداد ببندم اما دوست دارم جایی بازی کنم که آنها من را بشناسند و از طریق شناخت از سبک بازی من به دنبال من باشند . حضور با تیم ملی در جام جهانی خیلی به من برای حضور در اروپا کمک خواهد کرد هر چند که نبستن قرارداد قبل از جام جهانی نیز ریسک بزرگی است.

از کدام باشگاه اروپایی پیشنهاد داری ؟

از تیم های عربی پیشنهاد دارم اما نمی خواهم در کشورهای حوزه خلیج فارس بازی کنم و از تیم های اروپایی نیز از لیگ فرانسه پیشنهاد دارم اما تا پایان جام جهانی صبر خواهم کرد.

سرپرست فولاد اعلام کرده است اگر رحمانی فصل بعد به اروپا نرود در فولاد خواهد ماند ؟

حسین این قاسم از زحمتکشان فوتبال ایران است و برای او احترام زیادی قائل هستم اما من سال گذشته حرفهای خود را با دهکردی و حسن فرکی زده بودم که امسال سال آخری است که در فولاد بازی خواهم کرد .در نیم فصل گذشته نیز با توجه به مشکلاتی که با تعدادی از هواداران فولاد داشتم قصد جدایی از این تیم داشتم که خدارو شکر مشکلاتم حل شد و با فولاد به قهرمانی رسیدم.من در نیم فصل گذشته بعد از باختی که آوردیم و صدر جدول را از دست دادیم احساس کردم یک نفر باید خود را فدا کند و در مقابل فحاشی آن تعداد اندک هواداران فولاد بایستد تا تیم لطمه نخورد .خدارو شکر من در اهواز با تیم فولاد به همه چیز رسیدم و یکی از کسانی بودم که به فولاد کمک کردم تا در مسیر قهرمانی حرکت کند.سال گذشته در ابتدای فصل که با فولاد قرارداد نداشتم با توجه به اینکه فوتبال حرفه ای شده است به دیدار رویانیان رفتم تا به پرسپولیس ملحق شوم و او حرف های خوبی به من زد . رویانیان به من اعلام کرد فولاد چشمه کوچکی است اما تیم های استقلال و پرسپولیس مانند دریا می مانند و این واقعا حرف درستی است . من با توجه به شرایط سنی که دارم دوست ندارم تمام فوتبال خود را در فولاد ادامه بدهم و اگر الان به یک تیم بزرگ ملحق شوم امکان پیشرفت برای من بهتر خواهد بود تا اینکه چند سال دیگر از این تیم جدا شوم.

پس قطعا در فولاد نخواهی ماند ، اما این روزها صحبت های از حضور تو در تیم استقلال می شود آیا این مسئله صحت دارد ؟

من نیم فصل لیگ گذشته بعد از مشکلاتی که با فولاد داشتم با امیر قلعه نویی صحبت هایی مبنی بر حضور در استقلال انجام دادم و ایشان خیلی به من لطف داشت و قسم می خورم که به من گفت سعی کن مشکل خود را با فولاد حل کنی و اولویت اولت این تیم باشد اما اگر قصد جدایی داشتی ما دوست داریم به استقلال بیایی و به ما کمک کنی و من همانجا بعد از این که مشکلم با فولاد حل شد به او قول دادم اگر فصل بعد به اروپا نروم به تیم محبوبم استقلال بپیوندم.

نگران نیستی با توجه به اینکه فوتبال حرفه ای شده است ابراز علاقه تو به استقلال برایت دردسر ساز شود ؟

استقلال تیم محبوب من در ایران است و دوست دارم اگر شرایط رفتنم به اروپا مهیا نشد در خدمت تیم محبوبم باشم . من دوست دارم اگر فصل بعد در استقلال بودم مجتبی جباری نیز به استقلال باز گردد و در کنار او و آندرانیک تیموریان بازی کنم تا به پیشرفت فوتبالم کمک شود.

بازگشت مجتبی جباری به استقلال با توجه به اینکه هم پست هستید برایت نگران کننده نیست ؟

اصلا اینطور نخواهد بود و من این توانایی را دارم در پست های دیگر بازی کنم و حضور جباری و بازی کردن کنار او قطعا به بالارفتن سطح فوتبال من نیز کمک خواهد کرد.

گفته می شود با فولاد قرارداد داری، نگران نیستی اگر به اروپا نروی مسئولان باشگاه اجازه جدایی به تو ندهند؟

من با فولاد قرارداد دارم اما با توجه به بندی که در قراردادم وجود دارد می توانم از این تیم جدا شوم و مشکلی برای جدایی نخواهم داشت.

استقلال دچار تغییر و تحولات مدیریتی شده است این مسئله را چطور ارزیابی می کنید ؟

باور کنید اطلاع زیادی از اعضا هیات مدیره استقلال ندارم اما برای آنها آرزوی موفقیت می کنم.

با توجه به صحبت های که انجام دادی آیا شایعه مذاکره تو با نزدیکان امیر قلعه نویی در پایان فصل در یکی از رستوران های تهران صحت دارد ؟

به خدا این صحبت ها صحت ندارد و من با توجه به تمرینات تیم ملی و بازی های آسیایی فولاد کی در تهران بودم که بتوانم با نزدیکان قلعه نویی و حتی شخص او مذاکره ای داشته باشم . اسم امیر خان در مورد این مسائل بد عنوان شده است و من اعلام می کنم هیچ دیداری با قلعه نویی و نزدیکان او بعد از پایان فصل نداشتم.

برای حضور در استقلال با بازیکنان ملی پوش این تیم صحبتی داشتی ؟

صحبتی نداشتم اما اگر بخواهم به استقلال بپیوندم حتما باید با چند نفر در این خصوص مشورت کنم و قطعا با جواد نکونام نیز صحبت هایی خواهم داشت .

نکونام در فصل گذاشته با استقلال دچار مشکل شد و از این تیم جدا شد ، فکر نمی کنم نکونام تو را از پیوستن به استقلال منصرف کند ؟

فکر نمی کنم آقا جواد بخواهد وارد این مسائل بشود و در خصوص مشکلات خود با من صحبت کند. او بازیکن حرفه ای است و قطعا بهترین مشورت ها را به من خواهد داد.

به شماره پیراهن خود در استقلال نیز فکر کردی ؟

من علاقه زیادی به شماره یازده دارم اما با توجه به حضور محمد قاضی باید در صورت حضور در این تیم به دنبال پیراهن دیگری باشم.

// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);