تبلیغات
پسران آبی

  امکانات      

  نویسنده       
     نظر سنجی   
     نظر سنجی   
نتیجه بازی استقلال با التعاون عربستان
  صفحات آبیته       
    ثبت هواداران استقلال       

با کلیک بر روی عکس زیر خود را به عنوان هوادار در تیم محبوب استقلال ثبت نمایید

    لینكهای استقلالی       
   آمار بازدیدکنندگان
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393
خریدهای احتمالی ژنرال

در این مدت گذشته به خصوص بعد از مشخص شدن هیئت مدیره و مدیرعامل گمانه زنی های زیادی در مورد نقل و انتقالات باشگاه شده است . با توجه به بعضی شایعات و البته عملکرد بعضی از بازیکنان در طول فصل می توان برخی بازیکنان از تیم جدا شوند . بازیکنانی مانند نیکبخت ، نوری ، نظری ، اولادی ، اکبرپور ... و ساموئل . البته در مورد ساموئل قضیه فرق می کند ، زیرا او به دنبال پیشنهاد بهتر است . گفته میشود اگر پیشنهاد خوبی در انگلیس نداشته باشد به سپاهان خواهد رفت . سیاوش اکبرپور هم که همیشه بازیکن مورد علاقه ژنرال بوده عملکردش در فصل گذشته آنقدر خوب نبود که امیر او را نگه دارد . در مورد ملی پوشان هم که به احتمال زیاد حیدری و آندو جدا می شوند . حتی احتمال جدایی بیک زاده هم هست با توجه به پیشنهادی که از لیگ قطر و اتریش دارد .

اما قلعه نویی که از مدت ها قبل گفته بود قصد جوانگرایی دارد بازیکنان جوان و امتحان پس داده را در لیست خود قرار داده .

 به احتمال زیاد شریفات اولین خرید قلعه نویی باشد . بازیکنی که یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان فولاد بود که نشان داد قلعه نویی در مورد جدایی او اشتباه کرده است . بختیار رحمانی دیگر بازیکن فولاد هم از بازیکنان مدنظر قلعه نویی است که البته خود بختیار هم تمایل به آبی پوش شدن دارد .

اما بازیکنان دیگری هم مد نظر قلعه نویی هستند . بازیکنانی مانند مهرداد جماعتی که گفته می شود خودش هم به آبی پوش شدن  علاقه مند هست . امید ابراهیمی هافبک خوب سپاهان که از بازیکنان تاثیر گذار سپاهان در چند فصل اخیر بوده که توسط قلعه نویی به لیگ برتر معرفی شدکه فصل قبل هم قرار بود آبی پوش شود به احتمال زیاد او هم جزو خرید های استقلال خواهد بود . 

علی حمودی ، یعقوب کریمی ، احسان حاج صفی ، مهدی شریفی ، سید محسن حسینی ، کاوه رضایی و سجاد شهباززاده بازیکنانی هستند که  احتمالا در لیست امیر قرار دارند . البته ادینیهو هم احتمالا از خرید های استقلال خواهد بود که البته گفته می شود از لیگ چین هم پیشنهاد دارد .

 

// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);