تبلیغات
پسران آبی

  امکانات      

  نویسنده       
     نظر سنجی   
     نظر سنجی   
نتیجه بازی استقلال با التعاون عربستان
  صفحات آبیته       
    ثبت هواداران استقلال       

با کلیک بر روی عکس زیر خود را به عنوان هوادار در تیم محبوب استقلال ثبت نمایید

    لینكهای استقلالی       
   آمار بازدیدکنندگان
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393
افشارزاده: مدیرعاملی استقلال را می‌پذیرم
به نقل از تسنیم، افشارزاده با بیان اینکه صحبتی در مورد مدیرعاملی استقلال در جلسه امروز مطرح نشد در خصوص اینکه امیررضا خادم روز گذشته اعلام کرد که بهرام افشارزاده را برای مدیرعاملی استقلال پیشنهاد داده است گفت: اگر مرا انتخاب کردند باید آن را بپذیرم. خیلی مقاومت کردم که این مسئولیت را برعهده نگیرم اما نتوانستم مقابل مسئولان وزارت ورزش قرار بگیرم و اگر در هیئت مدیره استقلال گزینه مدیرعاملی باشم آن را می‌پذیرم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال ادامه داد: استقلال نیاز دارد که سرمایه‌گذاری در این باشگاه انجام شود تا مشکلات گذشته را نداشته باشد.

افشارزاده در پاسخ به این سوال که چرا هیئت مدیره در دو گروه جداگانه با مسئولان وزارت ورزش جلسه داشتندعنوان کرد: ابتدا گروه 5 نفره‌ای در خصوص مسائل تیم صحبت کردند. گروه 4 نفره دیگر اسپانسرهای تیم بودند که جداگانه به بحث‌هایی در مورد هماهنگی و مسائل باشگاه با مسئولان وزارت ورزش صحبت‌هایی را مطرح کردند.

وی با ابراز رضایت از جلسه دوم اعضای هیئت مدیره استقلال با مسئولان وزارت ورزش گفت: خوشبختانه چهره‌های اعضای هیئت مدیره نشان می‌دهد که آنها افرادی وارسته با یکدیگر همدل هستند. امیدوارم باشگاه استقلال با همدلی این اعضاء بتواند فصل اینده مشکلات را برطرف کرده تا خواسته هوادارن را بطرف کنند.

افشارزاده در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه چقدر خودش را مدیرعامل استقلال می‌داند تصریح کرد: با توجه به فضایی که اکنون وجود دارد احتمالا من مدیرعامل استقلا ل می‌شود اما باید ببینم که آیا هیئت مدیره مرا انتخاب می‌کنند یا نه.
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);