تبلیغات
پسران آبی

  امکانات      

  نویسنده       
     نظر سنجی   
     نظر سنجی   
نتیجه بازی استقلال با التعاون عربستان
  صفحات آبیته       
    ثبت هواداران استقلال       

با کلیک بر روی عکس زیر خود را به عنوان هوادار در تیم محبوب استقلال ثبت نمایید

    لینكهای استقلالی       
   آمار بازدیدکنندگان
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

سه شنبه 9 مهر 1392
دکتر قالیباف: استقلال فردا از کیان ایران دفاع خواهد کرد

 به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال و به نقل از فارس،دکتر  قالیباف که امروز به همراه حبیب کاشانی در جمع بازیکنان استقلال و در محل اردوی این تیم حضور پیدا کرده بود خطاب به استقلالی‌ها گفت: مطمئن هستم فردا شما می‌توانید از کیان ایران دفاع کنید و استقلال تنها استقلال تهران نخواهد بود و نماینده یک ملت محسوب می‌شود.

وی افزود: ما همیشه در شهرداری برای ورزشکاران احترام ویژه‌ای قائل هستیم و به آنها احترام می‌گذاریم، مطمئن هستم بازیکنان این تیم (استقلال) توانایی شکست حریف را دارند و با وجود مربی خوبی مثل قلعه‌نویی که از دوستان خوب من است می‌توانند از پس حریف بر بیایند.

قالیباف تأکید کرد: همانطور که آقای فتح‌الله‌زاده پیش‌بینی کرده استقلال می‌تواند با نتیجه 4 بر یک حریف خود را شکست دهد و به فینال برسد. ما همیشه در زمان 8 سال دفاع مقدس می‌دیدیم که کارهای آسان انجام نمی‌شد اما کارهای بزرگ و سخت به مقصد می‌رسید و شما نیز این توانایی را دارید که فردا کاری بزرگ انجام داده و دل ملت ایران را شاد کنید.

وی در پایان صحبت‌هایش گفت: من بحث پاداش و پیروزی در این مسابقه را به آقایان فتح‌الله‌زاده و کاشانی سپرده‌ام و در صورت صعود به فینال لیگ قهرمانان تابع صحبت‌های این دو عزیز هستم و امیدوارم با دعای خیر مردم فردا با حضور یکصد هزار نفر به هدف خود برسیم. استقلال و پرسپولیس دو باشگاهی هستند که متعلق به مردمند و با یک نتیجه خوب می‌توانند دل میلیون‌ها نفر را شاد کنند. از همین رو مطمئن باشید دعای خیر مردم پشت سر شما خواهد بود .

گفتنی است شهردار تهران سر میز شام پس از مشورت با حبیب کاشانی و فتح الله زاده برای روحیه دادن به بازیکنان استقلال قول داد در صورتی که آبی‌پوشان بتوانند با حذف اف‌سی‌سئول کره به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند، یک دستگاه آپارتمان به هر یک از آنان پاداش خواهد داد.


// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);