تبلیغات
پسران آبی

  امکانات      

  نویسنده       
     نظر سنجی   
     نظر سنجی   
نتیجه بازی استقلال با التعاون عربستان
  صفحات آبیته       
    ثبت هواداران استقلال       

با کلیک بر روی عکس زیر خود را به عنوان هوادار در تیم محبوب استقلال ثبت نمایید

    لینكهای استقلالی       
   آمار بازدیدکنندگان
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

چهارشنبه 9 اسفند 1391
استقلال

الریان 3 - 3 استقلال

یک امتیازی که می توانست سه امتیاز باشد .

در این دیدار استقلال با بدشانسی مواجه شد وگرنه طبق گفته قلعه نویی در نشست خبری بعد از بازی ، باید با اختلاف سه گل پیروزمیدان می بود . در این دیدار سه بار توپ به تیر خورد و در موقعیت هایی هم توپ با اختلاف کم از کنار دروازه رد شد .  

البته فقط بدشانسی نبود که گریبانگیر استقلال شد ، بلکه داوری هم تاثیر گذار بود . در صحنه پنالتی الریان توپ با توجه به شدتی که داشت به دست عمران زاده برخورد کرد و برخورد توپ با دست بود و عمدی در کار نبود و نباید پنالتی گرفته می شد .

ولی نمی شود همه تقصیر ها رو گردن داور انداخت بلکه بازیکنان هم در مواقعی بی دقت بودند . مخصوصا در گل های دوم و سوم که استقلال دریافت کرد . حنیف بازی نسبتا خوبی به نمایش گذاشت اما یک گل به خودی هم به ثمر رساند در ضمن اینکه در گل سوم هم از نیلمار عقب افتاد . البته در این صحنه رحمتی باید زودتر از دروازه بیرون می آمد و توپ را دفع می کرد . همین طور در حمله هم بازیکنان باید دقت بیشتری می کردند و با دقت بیشتری ضربات آخر را می زدند . و طبق قانون نانوشته فوتبال اگر گل نزنی گل میخوری .

اما بالاخره یک امتیاز هم یک امتیازه اون هم در مقابل تیم چند ملیتی الریان . این تازه اولین بازی بود و هنوز پنج بازی دیگر در پیش است . اما جنبه مثبت این بازی ، بازی زیبا و با کیفیت استقلال بود که نشان داد اعضای تیم عزمشان را برای ستاره سوم جزم کرده اند . و این بازی زیبا در خانه حریف ما را به آینده استقلال در لیگ قهرمانان امیدوار کرد .

انشاءالله با کمک و لطف خدا و تلاش بازیکنان و حمایت هواداران می توانیم ستاره سوم را بدست بیاوریم .

// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);