تبلیغات
پسران آبی

  امکانات      

  نویسنده       
     نظر سنجی   
     نظر سنجی   
نتیجه بازی استقلال با التعاون عربستان
  صفحات آبیته       
    ثبت هواداران استقلال       

با کلیک بر روی عکس زیر خود را به عنوان هوادار در تیم محبوب استقلال ثبت نمایید

    لینكهای استقلالی       
   آمار بازدیدکنندگان
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

چهارشنبه 9 اسفند 1391
استقلال و برگ برنده هایش

 امروز  امیر قلعه‌نویی می‌كوشد ابتدا كمربند خط دفاع تیمش را محكم كند و بعد از آن با ضدحملات سریع دروازه حریف را باز كند. شكی نیست امیر قلعه‌نویی برای گذر از سد الریان از سرعت آرش برهانی، خسرو حیدری، ایمان موسوی و از همه مهم‌تر فرهاد مجیدی بهره می‌گیرد. به نوعی می‌توان گفت كه فرهاد در بازی امشب اسلحه پنهان امیر قلعه‌نویی است كه هر زمان آماده تیراندازی است. اینكه امیر این اسلحه مرگبار را چه زمان مقابل شیرها از غلاف بیرون آورد مشخص نیست. شاید هم قلعه‌نویی برای اینكه قطری‌ها را شگفت‌زده كند فرهاد را از ابتدا در تركیب اصلی قرار دهد كه این هم می‌تواند منجر به برهم خوردن معادلات حریف بشود. یكی از خصوصیات استقلال كنونی تعدد مهره‌ها است. امیر قلعه‌نویی هم در خط دفاعش با گزینه‌های متفاوت روبرو است و هم در خط آتش كه این می‌تواند یك برگ برنده بزرگ برای مردی باشد كه این بار عزمش را جزم كرده با تمام قوا سومین ستاره آسیایی استقلال را برای آبی‌ها به ارمغان بیاورد.عکس


اگرچه سفر مجتبی به قطر ابهام‌هایی را به دنبال داشت اما دیروز هم در نقد رفتار‌هایی كه او انجام می‌دهد گفتیم كه جباری به لحاظ فنی تا چه اندازه در استقلال تاثیرگذار است و شاید همین تفاوت سبب شده همه مربیان استقلال رفتار متفاوتی مقابل او داشته باشند. شماره 8 بی‌گمان یكی از كلیدی‌ترین بازیكنان استقلال به حساب می‌آید. آخرین بار كه جباری در قطر به میدان رفت توانست با پیراهن تیم ملی دروازه تیم ملی قطر را باز كند. قطری‌ها خاطره تلخی از جباری دارند و امروز نیز از هیچ كوششی برای مهار او فروگذار نخواهند كرد. شماره 8 استقلال برای خلع صلاح كردن مدافعان و دروازه‌بان الریان كافی است. هر پاس مجتبی می‌تواند پلی برای پیروزی در بازی امشب باشد.

عکس

استقلال در خط دفاع نیز به یك مهره آماده و باتجربه نیاز دارد. هرچند كه به طور كلی سازمان دفاعی استقلال عملكرد بسیار خوبی در لیگ داشته و همه اركان دفاعی به خصوص صادقی عملكرد خوبی در این تیم داشته‌اند اما پژمان منتظری تاثیرگذاری بیشتری در خط دفاع استقلال دارد.
شماره 33 استقلال ابتدای فصل مورد توجه چند تیم قطری هم قرار داشت و پیش‌بینی می‌شود امشب با انگیزه‌های بیشتری گام به میدان بگذارد. مدافع آماده این روزهای استقلال بهترین بازیكن سال جاری فوتبال ایران هم هست.

عکس

عکس

اینكه فرهاد مجیدی در تركیب اصلی باشد یا در چه دقیقه‌ای به میدان برود مشخص نیست اما درباره بازی كردن او باید با قطعیت حرف زد. فرهاد به طور حتم برای استقلال بازی می‌كند و محتمل است كه امیر قلعه‌نویی شماره 7 را مثل بازی‌های قبل روی نیمكت بنشاند. فرهاد در هر دقیقه وارد زمین بشود می‌تواند اعصاب و روان قطری‌ها را بر هم بزند. بعید نیست آگیره ماموریت مهار مجیدی را به مدافع كره‌ای تیمش بسپارد اما همه ما ایرانی‌ها می‌دانیم كه مجیدی آنقدر توانایی دارد كه از سد بهترین مدافعان آسیا هم بگذرد و در یك لحظه غفلت تیر خلاص را بر پیكر حریف وارد كند.

منبع : ایران ورزشی

 

// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);