تبلیغات
پسران آبی

  امکانات      

  نویسنده       
     نظر سنجی   
     نظر سنجی   
نتیجه بازی استقلال با التعاون عربستان
  صفحات آبیته       
    ثبت هواداران استقلال       

با کلیک بر روی عکس زیر خود را به عنوان هوادار در تیم محبوب استقلال ثبت نمایید

    لینكهای استقلالی       
   آمار بازدیدکنندگان
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

چهارشنبه 31 خرداد 1391
وقتی استقلال بازیکنانش را از دست می دهد

قاسم دهنوی به تراکتور پیوست .

این خبر یک ساعت پیش توسط خبرگزاری ها اعلام شد .

جدایی دهنوی در حالی که با استقلال قرارداد داخلی داشت هشداری برای آبی پوشان است . حالا سوال اینه که با این شرایط نفر بعدی که از تیم جدا می شود چه کسی است ؟

چند روز پیش آندو پیشنهاد خوب قطری ها رو بدون معطلی پذیرفت و امروز هم دهنوی رفت . روز گذشته امیر قلعه نویی با انتقاد از وزارت ورزش گفت که نباید بین تیم های وابسته به وزارت ورزش فرق قائل شوند.

امروز قاسم دهنوی با توجه به توافقی که با مسئولان استقلال داشت و گفته بود اگر چکش پاس نشود با تیم های دیگر مذاکره می کند به تراکتورسازی رفت . با این وضعیت بی پولی شاید فردا بازیکنان دیگری هم بروند .

مهدی رحمتی هم به توافق رسیده که یک سال دیگر در کنار آبی پوشان باشد اما تضمینی برای این ماندن نیست. اگر چک رحمتی هم پاس نشود هیچ بعید نیست که دروازه بان اول تیم ملی راه تیم دیگری را در پیش بگیرد و مثلا به تیم مس که پیشنهاد خوبی هم داده برود .

همینطور پژمان منتظری .  او یک پیشنهاد مالی بسیار خوب از تیم السیلیه قطر را دارد ولی با این حال به استقلال فرصت داده اگر خواسته های مالی اش را برآورده کنند، بماند. با توجه به وضعیتی که وجود دارد حفظ این بازیکنان کار راحتی نیست .

حالا چه شده که تیم به این روز افتاده ؟ چرا فتح الله زاده که همیشه مرد پیروز نقل و انتقالات بود ای چنین عمل کرده ؟ اینجا چند سوال مطرح است . آیا پولی در باشگاه هست و خرج نمی کنند ؟ یا پول هست و به استقلال نمی دهند ؟ شاید هم کسانی هستند که نمی خواهند به تیم پول برسد .

چطور پرسپولیس این همه بازیکن را گرفته ؟ دیگه همه می دانند که که این همه ستاره زیر سقف قرارداد نبسته اند . این پول ها از کجا آمده ؟ یعنی واقعا درآمدزایی باشگاه بوده ؟ یا کمک های دولتی که ما ازش بی خبریم . تنها چیزی که این وسط به ذهن همه میرسه اینه که به پرسپولیس کمک هایی می شود که  از این کمک ها واسه استقلال خبری نیست . 


// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);