تبلیغات
پسران آبی

  امکانات      

  نویسنده       
     نظر سنجی   
     نظر سنجی   
نتیجه بازی استقلال با التعاون عربستان
  صفحات آبیته       
    ثبت هواداران استقلال       

با کلیک بر روی عکس زیر خود را به عنوان هوادار در تیم محبوب استقلال ثبت نمایید

    لینكهای استقلالی       
   آمار بازدیدکنندگان
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

شنبه 20 خرداد 1391
آخرین اخبار نقل و انتقالات

هاشم بیک زاده : بیک زاده دو فصل پیش از استقلال جدا شد و به سپاهان رفت . حالا با قراردادی یک ساله به استقلال برگشته . مثل اینکه قلعه نویی علاقه خاصی به این بازیکن دارد . خود بیک زاده هم گفته اول به خاطر قلعه نویی و بعد استقلال برگشته .

قاسم دهنوی : 30 ساله است که امسال از مس کرمان جدا شده و با قراردادی یک ساله به استقلال آمده . پست این بازیکن هافبک وسط است که به گفته خودش در پنج پست می تواند بازی کند .

امین منوچهری : بازیکن جوانی که فوتبال پایه اش را در تیم های پایه استقلال بوده . فصل پیش هم قرار بود به استقلال بیاد که نشد . اما این فصل با قراردادی دو ساله به استقلال پیوسته .

میگل پدرو : بازیکن 28 ساله پرتغالی با قراردادی دو ساله به استقلال پیوسته . پدرو در فصل گذشته 19 بار برای تیم دسته دومی فیرنسه به میدان رفت اما نتوانست هیچ گلی به ثمر برساند . وی سابقه بازی در تیم های سالکروش ، آلوس و آکادمیا پرتغال و دو تیم قبرسی را در کارنامه خود دارد .

امیرحسین صادقی : گفته می شود قلعه نویی از بین صادقی و فرشید طالبی ، صادقی که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را دارد انتخاب کرده است . قرارداد صادقی یک ساله است .

کریم انصاری فرد : علی فتح الله زاده در مصاحبه ای گفته که انصاری فرد را بالای 90 درصد استقلالی بدانید . همینطور امین منوچهری هم در مصاحبه اش گفته با کریم تصمیم گرفته ایم فصل بعد در یک تیم بازی کنیم و گفته او را استقلالی بدانیم .

تمام 7 سهمیه های لیگ برتری استقلال با این بازیکنان تمام می شود .

ایمان مبعلی : ارباب ضربات ایستگاهی پس از یکسال دوری دوباره به استقلال برگشت . قرارداد ایمان یکساله است .

تا به اینجا باشگاه قراردادهای  حیدری ، عمران زاده ، میداودی ، برهانی را تمدید کرده است . همچنین گفته می شود یوسفی هم در استقلال ماندنی هست . همچنین طبق اخبار "فابیو کاروالیو" دروازه بان فصل گذشته تیم فوتبال ایران‌جوان بوشهر گزینه مورد نظر باشگاه استقلال به عنوان دروازه بان دوم است. قرار است به زودی مذاکرات با این بازیکن انجام شود تا او برای فصل آینده نیمکت نشین مهدی رحمتی در استقلال باشد.

به غیر از مجید صالح ، کریم بوستانی و ستار همدانی دستیاران قلعه نویی در فصل بعد خواهند بود . حمید بابازاده هم مربی دروازه بانان هست . میرشاد ماجدی هم سرپرست جدید استقلال است . امین نوروزی هم قرار ااست به عنوان ریاست کمیته پزشکی باشگاه باشد .

// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);