تبلیغات
پسران آبی

  امکانات      

  نویسنده       
     نظر سنجی   
     نظر سنجی   
نتیجه بازی استقلال با التعاون عربستان
  صفحات آبیته       
    ثبت هواداران استقلال       

با کلیک بر روی عکس زیر خود را به عنوان هوادار در تیم محبوب استقلال ثبت نمایید

    لینكهای استقلالی       
   آمار بازدیدکنندگان
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

شنبه 13 خرداد 1391
بازگشت ژنرال ، ابقای فتح الله زاده

بالاخره بعد از کلی ماجرا ، امیر قلعه نویی سرمربی استقلال شد . و همینطور علی فتح الله زاده در سمت خود ابقا شد . خیلی ها این دو را زوج طلایی استقلال می دانند .

در  بین گزینه های مدیر عاملی این فتح الله زاده بود که درخشان ترین کارنامه را داشت . و مدیری است که در فصل نقل و انتقالات سنگ تمام می گذارد . این روزها بحث مذاکره فتح الله زاده با جواد نکونام و کریم انصاری فر در میان است .

اما قلعه نویی که فکر می کنم دیگه واسه همه این تفکر به وجود آمده باشد که استقلال بدون او قهرمان نمی شود .حالا او برگشته و آنطور که در یک سایت خبری آمده قول قهرمانی در لیگ برتر و لیگ آسیا را داده است . البته با آمدن او ممکن است دو بازیکن از تیم جدا شوند . مجتبی جباری و سید مهدی رحمتی .

البته در این اواخر آنطور که گفته می شود روابط سید با قلعه نویی کمی بهتر شده و حتی صحبت های تلفنی با هم داشته اند . در این صورت احتمال ماندن رحمتی در تیم هست .

اما مجتبی جباری . دیگه همه از دعواها و درگیری های لفظی این دو خبر دارند . مجتبی همیشه در نقطه مقابل امیر قرار داشته و چه زمانی که قلعه نویی در استقلال بود و چه در زمانی که در تیم های دیگر این دو با هم درگیری لفظی داشته اند . که آخریش هم به بازی تراکتور در تبریز مربوط می شود .

اما با این حال مصاحبه هایی شده که شاید مجتبی در استقلال بماند . رسولی نژاد در مصاحبه اش گفته امیر قلعه نویی گفته مجتبی را می خواهد . خسرو حیدری هم  در مصاحبه ای گفته هم مجتبی دوست دارد بماند هم رحمتی . و خود مجتبی هم گفته که فعلا تمرکزش روی بازی های ملی است . حال باید تا چند روز آینده صبر کنیم و ببینیم مجتبی در استقلال می ماند و یا به تیم های دیگر - احتمالا قطری - می رود .

// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);