تبلیغات
پسران آبی

  امکانات      

  نویسنده       
     نظر سنجی   
     نظر سنجی   
نتیجه بازی استقلال با التعاون عربستان
  صفحات آبیته       
    ثبت هواداران استقلال       

با کلیک بر روی عکس زیر خود را به عنوان هوادار در تیم محبوب استقلال ثبت نمایید

    لینكهای استقلالی       
   آمار بازدیدکنندگان
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

چهارشنبه 30 فروردین 1391
عشق است کاپیتان فرهاد

من واقعا متاسفم برای کسانی که در این مدت گذشته می گفتند ما دیگه فرهاد رو دوست نداریم . من واقعا متاسفم برای کسانی که فکر می کردن فرهاد برای پول رفت ولی مسایل دیگه  مثل تیکه و کنایه های مسولان باشگاه به فرهاد رو نمی دونن . فرهاد اونقدر پول داشت که دیگه به پول فکر نکنه . در کل به خاطر هر چی که رفت خیلی نامردیه اگه  بخواهیم فراموشش کنیم . نامردیه بخواهیم زحمت هایی که برای تیم کشید رو فراموش کنیم . نامردیه بخواهیم روزهایی که خوشحالمون کرد رو فراموش کنیم مثل اون کورس تاریخی دربی 69 که شیث رو جا گذاشت ، مثل چهار گلی که توی دربی برامون زد . یادمون نره اون همه گل هایی که واسمون زد ، پاس گل هایی که می داد . یادمون نره که چه جوری بهتر از یه بازیکن بیست ساله می دوید و مدافعان حریف رو جا می گذاشت . یادمون نره که چه جوری از جون و دل واسه تیم مایه می گذاشت . خیلی نامردیه بگیم دوستش نداریم .

دیروز هواداران به اصطلاح با فرهنگ !!! پرسپولیس فرهاد رو هو می کردند و شعار می دادند و بعد از اخراجش به او فحاشی کردند که البته این کارها از جانب پرسپولیسی ها چیز عجیب و غیر عادی نیست .

فرهاد بعد از اخراج که یه جورایی ناصحیح بود ، پیرهنش رو در آورد تا پیرهن آبی رو نشون بده و اونو بوسید و با انگشتاش 4 گلی که به پرسپولیس زده رو نشون داد تا نشون بده در هر جایی که باشه یک استقلالی هست و خواهد بود .

 

من به شخصه دعا می کنم فصل بعد فرهاد رو با پیراهن آبی استقلال ببینم .

به امید برگشت کاپیتان با شخصیت ...

// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);