تبلیغات
پسران آبی

  امکانات      

  نویسنده       
     نظر سنجی   
     نظر سنجی   
نتیجه بازی استقلال با التعاون عربستان
  صفحات آبیته       
    ثبت هواداران استقلال       

با کلیک بر روی عکس زیر خود را به عنوان هوادار در تیم محبوب استقلال ثبت نمایید

    لینكهای استقلالی       
   آمار بازدیدکنندگان
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

دوشنبه 28 آذر 1390
قهرمانی-وداع کاپیتان

استقلال در اخرین بازی خود در نیم فصل اول توانست نفت رو دو بر صفر شکست دهد و با اقتدار قهرمان نیم فصل شد .

اما این برد شیرین با وداع تلخ کاپیتان همراه شد . فرهاد مجیدی بعد از بازی نفت تهران به همراه برادرش فرزاد به فرودگاه امام خمینی رفت تا از آنجا به امرات برود .

کل ماجرا

فرهاد مجیدی بعد از بازی با صنعت نفت آبادان ماجرای سفر به امارات را به فتحالله زاده گفت. او گفت که دخترش در طول فصل که فرهاد در ایران مشغول بازی است، در دبی برای پدر بهانه میگیرد و کم کم دارد کار برای هر دو نفر سخت میشود. البته در پایان این مذاکرات، دو طرف قرار گذاشتند که موضوع رسانهای نشود .

صحبت های مظلومی بعد از بازی نشان می داد که او تا چه حد از جدایی مجیدی نگران است . چون فرهاد برای او فقط یک بازیکن تاثیر گذار نیست بلکه یک رهبر خوب برای تیمش است .          

بعد از بازی استقلال و نفت تهران، هواداران به در خانه مجیدی رفتند تا با تجمع مقابل خانه کاپیتان استقلال، او را از تصمیمش منصرف کنند. یکی از هواداران میگفت ما فقط آمدهایم تا فرهاد را احساسی کنیم.
به نظر میرسد آنها توانستهاند به هدفشان برسند. چون فرهاد مجیدی بامداد دیروز با دنیایی از تردید راهی فرودگاه امام (ره) شد. او که قرار بود در سکوت خبری به دبی برود، در میان نگاههای هواداران که هزاران پیام برای او داشت، به فرودگاه رفت.
 
مجیدی قرار بود در سکوت کامل خبری راهی امارات شود؛ اما نشد و همین وضعیت، شاید به طور کلی، تصمیم او را عوض کند. او در ورزشگاه آزادی، مقابل در خانهاش و حتی در فرودگاه، هوادارانی را دیده بود که با اشک از او خواسته بودند در تصمیم خود تجدید نظر کند. او هنگام رفتن از هوادارانی میگفت که به استقلال این فصل دل بستهاند و نمیشود از آنها دل کند. حرفهای او در زمان رفتن، کاملا نشان میدهد که او بر سر دو راهی مانده. میان دو عشق بزرگ: استقلال و دخترش. حداقل تا 15 روز او در امارات است و در همین مدت مشخص خواهد شد که او از میان این دو عشق، کدام را انتخاب خواهد کرد.
البته باشگاه هم موضع خود را در مورد جدایی فرهاد اعلام کرده است . روابط عمومی باشگاه استقلال با اعلام موضع رسمی‌اش در مورد فرهاد مجیدی از تلاش مسئولان این باشگاه در متقاعد کردن این بازیکن برای ماندن در استقلال خبر داد .

ما هم امیدواریم فرهاد نیم فصل دیگر هم در استقلال بماند تا دو جام حذفی و لیگ با دستان او بالا برود .


// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);