تبلیغات
پسران آبی

  امکانات      

  نویسنده       
     نظر سنجی   
     نظر سنجی   
نتیجه بازی استقلال با التعاون عربستان
  صفحات آبیته       
    ثبت هواداران استقلال       

با کلیک بر روی عکس زیر خود را به عنوان هوادار در تیم محبوب استقلال ثبت نمایید

    لینكهای استقلالی       
   آمار بازدیدکنندگان
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

دوشنبه 29 فروردین 1390
حجازی اسطوره‌ای که کرنش بلد نیست/ مردی که هیچگاه دنبال باد نرفته است

مردی که هیچگاه دنبال باد نرفته است ...

یادداشت جالبی از علی کریمی بازیکن محبوب کشورمون پیدا کردم در باره اسطوره همیشگی تاج ( استقلال ایران ) ناصر خان حجازی که همیشه در قلب ما استقلالی ها خواهد بود .

           

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران و بازیکن فعلی تیم شالکه آلمان در یادداشتی به خصوصیات اخلاقی ناصر حجازی پرداخته است.

                               

    

به گزارش آبیته، در یادداشت علی کریمی که از آن به عنوان " مکتوبات قلبی" این بازیکن نسبت به ناصر حجازی نام برده شده، آمده است:« در حالی که فضای فوتبال را ریا کاری و تظاهر مسموم کرده است و در روزگارانی که نوکرم و چاکرمهای مصنوعی و مصلحتی همه جا رایج شده است، ناصر حجازی را باید اسطوره ای با شخصیت، چهره ای یکرنگ و استثنایی در این فوتبال به حساب آوریم.

او سالهای سال در کنج خانه اش و بی توجه به هیاهوی پوشالی اطراف خویش، سخت ترین تبعیض‌ها ، ظلم‌ها و بی اعتنایی ها را دیده اما به هیچ قیمتی حاضر نشده است تا به فروش گذاشته شود. این اسطوره به واقع کمیاب ما، کرنش را بلد نیست.

                                

ناصر حجازی چهره ای مقاوم در مقابل زورگویان است. او بدون هیچ ملاحظه کاری معایب را می گوید و دلسوزی راستین می باشد که هرگز تن به خوش خدمتی نداده است و حرفهایش همواره در راستای مصلحت فوتبال و ضد مصلحت شخصی خویش بوده است. هر چند  این روزها که حال و روز خوشی ندارد، صاحب منصبان پست و مقامهای گوناگونی به او تعارف می کنند اما ای کاش آن روزگارانی که حجازی به خاطر بی اعتنایی ها مجبور به زندگی سخت و طاقت فرسا در بنگلادش شده بود او را به بازی می گرفتند.هر چند که حجازی اهل بازی نبوده و نیست که اگر این طور بود هیچ گاه حجازی نبود.

او همیشه خواسته خودش باشد. درود به مرام و عزت او که می توانیم همواره به چنین اسطوره ای افتخار کنیم و مرام و معرفت ایشان را برای دیگران الگو سازی نماییم. مردی که هیچ گاه دنبال باد نرفته است و همواره در تلاطم و جهت خلاف جریان آب شنا می کند.

در خاتمه فوتبال تمام می شود، همانطور که سالهاست فوتبال را برای حجازی تمام کرده اند اما آنچه از ایشان باقی مانده است همانا شخصیت منحصر به فرد، مرام پهلوان منشانه و یکرنگی های همیشگی اش است. خدایا او را برای ما حفظ کن.»

         

بیوگرافی ناصر خان حجازی دربازه بان شماره یک ایران به زودی ...

                       

 

// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);