تبلیغات
پسران آبی

  امکانات      

  نویسنده       
     نظر سنجی   
     نظر سنجی   
نتیجه بازی استقلال با التعاون عربستان
  صفحات آبیته       
    ثبت هواداران استقلال       

با کلیک بر روی عکس زیر خود را به عنوان هوادار در تیم محبوب استقلال ثبت نمایید

    لینكهای استقلالی       
   آمار بازدیدکنندگان
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

سه شنبه 11 آبان 1389
استقلال تهران – نفت آبادان ( پنجشنبه 13/8/89 )

استقلال تهران – نفت آبادان ( پنجشنبه 13/8/89 )

بازی بعدمون با نفت آبادان هست و این تیم هم هوادارای خوبی داره همینکه این فصل بازی خوبی ارائه می ده !!!

اما نکته ای که توی این هفته ها باز هم مشاهده شد کثافت بازی مکتب لنگ بود ! لنگی ها که هنوز منتهی علیه شون در حال سوزش هست دست از سر سرورشون بر نمی دارن و می خوان برای ما حاشیه بسازن ... زرشک !

لنگی ها که عالم و آدم می دونن که از صغیر کبیر فدراسیون لنگی هستن و همیشه بستر رو برای موفقیت تیم محبوبشون فراهم می کنن حالا به استقلال این انگ رو چسبوندن و می گن فدراسیون می خواد استقلال رو قهرمان کنه در حالی که خودشون هم خوب می دونن که هدفشون چیه !!؟

وقتی تیمی توی زمین حرفی برای گفتن نداره با کثیف کاری بیرون زمین و پشت پرده سعی می کنه به حریفش ضربه بزنه ! و این کار فقط و فقط از لنگ و لنگی جماعت دیده شده !!!

ولی لنگ باید بدونه که حریف تاج نمی شه ! پرهوادارترین تیم آسیا با وجود این همه هوادار هیچ وقت با زرت و پرت های لنگی ها به حاشیه نمی ره هر چند روزنامه های زرد کشورمون و اکثر گزارشگرهای ورزشی تلوزیون لنگی باشن !

حالا قضیه چی بوده !؟ لنگی ها دوباره از روی سوزش شروع کردن به چرت گفتن و ادعا کردن فدراسیون با محرومیت هواداران نفت به استقلال داره حال می ده !!!!

واقعا راسته که می گن دروغگو کم حافظه است !!!

لنگی ها یادشون رفته که همین نفت جلوی اونها هم بدون تماشاگر بازی کرد !!! ولی ما برای اینکه ثابت کنیم مثل لنگ کثیف فوتبال نمی کنیم با نامه ای از طرف باشگاه استقلال تهران به فدراسیون خواستار لغو محرومیت هواداراشون توی بازی با استقلال شدیم  که موافقت شد و دهن لنگی جماعت گل گرفته شد و فهمید که ناجوانمردانه بازی کردن فقط در مکتب لنگ اتفاق می افته که بارها و بارها نمونه هاش رو دیدیم !!!

و در آخر هم صحبت رو با این جمله به پایان می برم :‌کافر همه را به کیش خود پندارد ‍!!!

// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);