تبلیغات
پسران آبی

  امکانات      

  نویسنده       
     نظر سنجی   
     نظر سنجی   
نتیجه بازی استقلال با التعاون عربستان
  صفحات آبیته       
    ثبت هواداران استقلال       

با کلیک بر روی عکس زیر خود را به عنوان هوادار در تیم محبوب استقلال ثبت نمایید

    لینكهای استقلالی       
   آمار بازدیدکنندگان
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

پنجشنبه 15 مهر 1389
بازی با برزیل افتخار بود ولی حیف که نصیب قطبی شد نه ایران !

یک بازی بزرگ بعد از مدت ها برای تیم ملی جور شد !

 

بازی با برزیل بازی بود که شاید همه ما ایرانی ها آرزوش رو داشتیم و تاثیر زیادی روی روند صعودی تیم ملیمون می تونه داشته باشه !

                

          

                 

امروز ما به آرزمون رسیدیم ! اما حیف ...  حیف از اینکه مدت هاست تیم ملی ایران یه بازی درست حسابی انجام نمی ده ! حیف از اینکه چند سالیه تیم ملی ایران یک مربی با فکر و درست حسابی رو روی نیمکت خودش نمی بینه !

 

برخلاف اینکه می گن ما خوب بازی کردیممن کاملا مخالفم ما اصلا خوب نبودیم و به اسم برزیل باختیم و حتی خوب هم بازی نکردیم که بگیم خوب بودیم و باختیم بد بودیم و باختیم ! شجاع بودیم چون تیم ایران هستیم ولی خوب اصلا !!!

 

حیف از اسم ایران که رو تیمی هست که دست افشین قطبی و علی دایی امثالهم می افته ! که بار  فنیشون صفره !

 

از وقتی این دو نفر در مقاطع متفاوت سکان تیم  ملی رو در دست گرفتن ایران رو کاملا تیمی بدون تاکتیک دیدیم

 

این تیم نه تاکتیک حمله داره نه تاکتیک دفاع !!! یک بار نشد تیم ما با یک حرکت تیمی به دربازه ی حریفامون برسیم !

 

این تیم از زمان مقدماتی جام جهانی تا مسابقات غرب آسیا و الان هم جلوی تیم برزیل فوتبال بازی نکرده !!!!

 

ما همیشه به قضا و قدر و اشتباه تیم حریف و وزش باد و دمای هوا (!) و .... باید امیدوار باشیم تا تیممون گل نخوره یا گل بزنه !

 

واقعا دیگه خسته شدم از دیدن بازی های بی روح تیم ملی ! بازی با برزیل که باید جذاب ترین بازی ملی می شد ! انصافا چی بود !!!؟؟

 

ما یک گل صحیح (‌آفساید ) زدیم که از روی پرتاپ اوت (!)‌بود ! یک بار توپ رو به تیرک زدیم که از روی یک ضربه ایستگاهی موقعیتش فراهم شد ! ودیگر هیچ ...

 

این شد فوتبال !؟‌حالا این برزیل بود ! جلوی کره جنوبی چی‌؟! که ما از رو اشتباه مدافع حریف گل زدیم و گرنه  هیچ گلی نمی تونستیم بزنیم و خداییش شانس آوردیم که گل هم نخوردیم !!!

 

توی غرب آسیا هم همین آش و همین کاسه بود !!!

 

خوب مگه ما چیمون از این عربهای مفت خور کمتره که نباید یه مربی درست حسابی بیاریم روی نیمکت تیممون تا حداقل چیزی که یک تیم باید ارائه بده یعنی فوتبال رو توی بازی های ملی داشته ببینیم !

 

ضمن اینکه این آقای قطبی ( ملقب به خرس قطبی (!)‌ ) حتی عرضه دعوت چارتا بازیکن درست حسابی رو هم نداره ! این آقا نمی دونه کدوم بازیکنها توی کدوم پست ها بهترین هستن ! هربار ترکیبی مضخرف تر از قبل رو ارائه میده !

 

نمونش تو همین بازی با برزیل ! مهرداد اولادی و میلاد میداودی مهاجمایی که تو این چند تا بازی آخر برا تیم ملی گلزنی کرده بودن از رو نیمکت بازی رو نگاه کردن !!!! یا محمد نوری هم همینطور ! میداودی توی همون 6 دقیقه انتهایی بازی هم که اومد باعث شد تیم ملی رو به جلو تر بشه و حتی یک موقعیت خوب هم نصیب تیم شد که چیزی نمونده بود به برزیل گل هم بزنیم ! حیف مهاجمی مثل میلاد میداودی نیست که روی نیمکت بشینه و به جاش افرادی که استپ توپ رو بلد نیستن بازی کنن !!؟؟؟

 

و خیلی ها که بهترین هستن و حتی دعوت نمی شن . مثلا :

 

حسین کعبی ( دفاع راست تخصصی ) استیل آذین

 

حسن اشجاری ( دفاع چپ تخصصی ) استیل آذین

 

علی کریمی ( همه فن حریف )‌ استیل آذین

 

مجتبی جباری ( بهترین بازیساز ایران ) استقلال

 

شهاب گردان ( دربازه بان ) ذوب آهن

و و و و خیلی های دیگه که می تونن توی تیم ملی خیلی کمک کنن

 

 

ولی کیه که قدر بدونه . لیاقت قطبی همون هادی نوروزی و غلامی و میرزاپور و ... هست !!!

 

حیف تیم ملی یه کشور هفتاد میلیونی عشق فوتبال که افتاده دست آدمی مثل قطبی که خوب فهمیده کی باید  بیاد ایران و با چه روش هایی خودش رو به یه نون نوایی برسونه !!!

 

برای فدراسیون احمق فوتبالمون متاسفم و الحق که به سرمربیمون میاد‌! کاملا مشخصه که چه مافیای کثیفی توی فوتبالمون به راه انداختن که آدم درست حسابی مثل امیر حاج رضایی ( کارشناس محبوب فوتبال ) نتونست یک سال هم توی فدراسیون دووم بیاره !!!

 

به امید اینکه یه روز تیم ملیمون فوتبال بازی کنه !‌ و فوتبالمون از این کثافت بیاد بیرون و از کفاشیان ها عزیز محمدی ها شریفی ها تاج ها علی آبادی ها و ... پاک بشه ...

 

امروز به اسم برزیل 3 گل خوردیم ! تنها نکته خوشایند این بازی خداحافظی کریم باقری کاپتان ملیمون بود که توی کل ایران محبوبیت بسیار زیادی داره و همه دوستش دارن !

 

خداحافظ کاپیتان خداحافظ

 

                   

 

 

// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);